Torex XC9291B18E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
SWITCHING REGULATOR, 1.8V, WLP-5-08 ROHS COMPLIANT: YES
HiSAT-COT Control Extremely Small 600mA Step-Down DC/DC Converters
Buck Yes 6MHz Fixed 1 1.8V 6V 2.5V
HISAT-COT ULTRA-LOW IQ 6V/600MA,