Torex XC9291B11E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetXC9291B11E0R-G05K
4d
FarnellXC9291B11E0R-G05KCustom Reel
10h
Abacus TechnologiesXC9291B11E0R-G22,790
1d
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 1.1V Out, 600mA Out, WLP-5-08
SWITCHING REGULATOR, 1.1V, WLP-5-08 ROHS COMPLIANT: YES
IC REG BUCK 1.1V 600MA 5WLP