Torex XC9281B15E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet31 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-06-30
LTD Date2024-06-30
설명
ROHS3Compliant Fixed Positive Surface Mount Switching Regulator IC -40C~105C TA 6MHz 600mA 5.5V
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.5V 600mA 2.5V to 5.5V 5-Pin WLP T/R
Dc/Dc Conv, Sync Buck, 6Mhz, 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC9281B15E0R-G
DC/DC CONV, SYNC BUCK, 6MHZ, 105DEG C; Available until stocks are exhausted