Torex XC9236A31DMR-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet33 페이지2년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 3.1V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 3.1V 600MA SOT25
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC