Torex XC9142E32D0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.8A, 3600kHz Switching Freq-Max
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 3.2V 0.8A 0.65V to 6V 6-Pin WLP T/R
WLP-6-01 DC-DC Converters ROHS
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C