Torex XC9141A31D0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.8A, 3600kHz Switching Freq-Max
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet32 페이지2년 전
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2016-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 3.1V 0.8A 0.65V to 6V 6-Pin WLP T/R
IC REG BOOST 3.1V 500MA 6WLP
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C