Torex XC6135N36DNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 3.636V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
데이터시트 및 문서
설명
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.6V, CMOS, PDSO4