Torex XC6135N21BMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 2.1168V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지5년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.1V, CMOS, PDSO5