Torex XC6135N16CMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.6128V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
데이터시트 및 문서
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.6V, CMOS, PDSO5