Torex XC6135N14CNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.4112V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
데이터시트 및 문서
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.4V, CMOS, PDSO4