Torex XC6135N11CNR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 1.11V 0.5V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지5년 전
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.1V, CMOS, PDSO4