Torex XC6129C54G9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +5.4V, CMOS, PDSO4
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet27 페이지4년 전
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 5.4432V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT supervisor 85C 0.00141mA 1mm 6V