Torex XC6129C16LNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.6V, CMOS, PDSO4
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet27 페이지4년 전
설명
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 1.6128V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V