Torex XC6127N37HMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 2.9mm 1V
데이터시트 및 문서
설명
Ultra Small Voltage Detector 3.7296V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.7V, CMOS, PDSO5