Torex XC6127N27CNR-G
Voltage Detector, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6127N27CNR-G
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet27 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO4
Volt Supervisor Detect 2.7216V 6V 4-Pin SSOT-24 T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
800nA 200ms CMOS,Open Drain 1 6V SSOT-24