Torex XC6119N21ANR-G
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SSOT-24
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet18 페이지4년 전
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-73.97%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
설명
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.1V, CMOS, PDSO4
Volt Supervisor Detector 2.142V 6V 4-Pin SSOT-24 T/R
1.1¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 700mV 6V SSOT-24 , 2mm*1.25mm*1.1mm
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 2.1V SSOT-2