Torex XC6118N31BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO5
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet21 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Volt Supervisor Detect With Built In Delay Circuit 3.162V 1V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
900nA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 1V 6V SOT-25-5