Texas Instruments TS12A12511DGKR
12V, 2: 1 (SPDT), 1-channel, analog switch, negative signaling capability 8-VSSOP -40 to 85
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Texas Instruments
Technical Drawing4 페이지2년 전
Official datasheet0 페이지0년 전
Datasheet24 페이지15년 전
Technical Drawing2 페이지19년 전
element14 APAC
Newark
SHENGYU ELECTRONICS
HQonline
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-32.33%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
엔지니어링 리소스
관련 부품
Texas InstrumentsTS5A3154DCUR
5V, 2:1 (SPDT), 1-channel, analog switch 8-VSSOP -40 to 85
Texas InstrumentsTS5A2053DCUR
5V, 2:1 (SPDT), 1-channel, analog switch, 1Ω Ron 8-VSSOP -40 to 85
설명
ANALOGUE SWITCH, SINGLE, SPDT, VSSOP-8; No. of Channels: 1Channels; Analogue Switch Type: SPDT; On State Resistance Max: 8ohm; Supply Voltage Range: 2.7V to 12V, ± ; Available until stocks are exhausted Alternative available
Analog Switch Single SPDT 8-Pin VSSOP T/R
12V 5 Ohm SPDT Analog Switch VSSOP8
RS APAC
IC SWITCH SGL SPDT ANLG 8VSSOP
IC SWITCH SPDT X 1 5OHM 8VSSOP