Texas Instruments LM3S3749-IQC50-A0
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 2.5V/3V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
Texas Instruments
Technical Drawing4 페이지11년 전
Official datasheet0 페이지0년 전
Datasheet904 페이지11년 전
Datasheet902 페이지11년 전
Technical Drawing2 페이지27년 전
iiiC
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Texas InstrumentsLM3S5737-IQC50-A0
Texas InstrumentsLM3S5739-IQC50-A0
Texas InstrumentsLM3S1635-IQC50-A2
NXP SemiconductorsMKM34Z128CLL5
Kinetis KM34: 50MHz Cortex-M0+ Metrology MCU, 128KB Flash, 16KB SRAM, Segment LCD, 100-LQFP
MicrochipATSAM3S2CA-AU
MCU 32-bit ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 1.8V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
MicrochipATSAM3N2CA-AU
MICROCONTROLLER MCU, 32 BIT, CORTEX-M3, 48MHZ, QFP-100
설명