Texas Instruments LM3S1911-IQC50-A2
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 256KB Flash 2.5V/3V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
NRND
데이터시트 및 문서
Texas Instruments
Technical Drawing4 페이지11년 전
Official datasheet0 페이지0년 전
Datasheet592 페이지11년 전
Technical Drawing2 페이지27년 전
Arrow Electronics
iiiC
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Texas InstrumentsLM3S2950-IQC50-A2
Texas InstrumentsLM3S2911-IQC50-A2
NXP SemiconductorsMKM34Z128CLL5
Kinetis KM34: 50MHz Cortex-M0+ Metrology MCU, 128KB Flash, 16KB SRAM, Segment LCD, 100-LQFP
STMicroelectronicsSTR750FV2T6
MCU 32-bit ARM7TDMI-S RISC 256KB Flash 3.3V/5V 100-Pin LQFP Frame
STMicroelectronicsSTR755FV2T6
MCU 32-bit STR7 ARM7TDMI-S RISC 256KB Flash 3.3V/5V 100-Pin LQFP Tray
설명