Telemecanique XXV18B1PBM12
Ultrasonic Proximity Sensor, 18MM, PNP, Nc, 5M, M12, Osisense Xx Series
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet6 페이지3년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.08%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, LIMITED DISTANCE REFLECTIVE, 10-50MM, NPN, M12 CONNECTOR
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, LIMITED DISTANCE REFLECTIVE, 10-50MM, PNP, M12 CONNECTOR
Diffuse PE Sensor 300 mm Detection Range; NPN Output; Barrel Style; IP67; IP69K
설명
Proximity Sensor Ultrasonic NC NPN 5cm 12V to 24V
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 50MM, 24V; Sensing Range Max: 50mm; Thread Size - Metric: M12; Sensor Output: PNP; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; Product Range: OsiSense XX Series