Telemecanique XX7V1A1NAM12
TELEMECANIQUE SENSORS XX7V1A1NAM12 Proximity Sensor, 508mm Adjustable, NPN, NO
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2023-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON NPN 5mm 5V to 24V 4-Pin
Diffuse Photoelectric Sensor, M12, Right Angle, Cylindrical, Selectable Light On/Dark On, PNP
설명
0.5 M NPN-NO BLOCK ULTRASONIC PROXIMITY SENSOR, 4-PIN M12 CONNECTOR
Proximity Sensor Ultrasonic NO NPN 50cm 12V to 24V