Telemecanique XX500A0KC00L3
Ultrasonic Sensor Special + Options |Square D By Schneider Electric XX500A0KC00L3
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet2 페이지3년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
Schneider Electric Ultrasonic sensors XX Ultrasone drukschakelaar - XX500A0KC00L3
ULTRASONIC SENSORS XX, ULTRASONI
ULTRASONIC SENSOR, 51MM, 11DEG; Sensing Range Max: 51mm; Frequency: 500kHz; Sensitivity: -; Operating Temperature Min: -20°C; Operating Temperature Max: 65°C; Beam Divergence: 11°; Product Range: OsiSense XX Series; SVHC: No SVH