Telemecanique XUYFANEP100120
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Fork Sensor, 120 mm Detection Range
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet4 페이지3년 전
Newark
설명
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Vorklichtscherm - XUYFANEP100120
photo-electric sensor - XUY - fork - teach - 120X95mm - 12..24VDC - M8
PHOTOELECTRIC SENSORS , INDUSTRIAL FORK SENSORS, 120X95MM SENSORS
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN/PNP 20m
Photoelectric Sensor, 120Mm, Npn/Pnp; Sensing Method:Through Beam; Product Range:Xu Series; Connection Method:M8 Connector; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Sensing Range Max:120Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUYFANEP100120