Telemecanique XUBLBNCNM12
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Eenrichtings lichtscherm - XUBLBNCNM12
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
Burklin Elektronik
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
photo-electric sensor - XUB - thru beam - laser - Sn 100m - 12..24VDC - M12
PHOTOELECTRIC SENSORS , LASER SENSOR SN 100 M, THRU BEAM SENSOR 12-24 VDC
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN 0.8m
100000mm Max, Cylindrical, Unspecified Mount
PHOTOELECTRIC SENSORS 18MM LASER
Photo Sensor, 328.08Ft, Npn/Spst-No/Nc; Product Range:Xu Series; Sensing Range Max:328.08Ft; Sensor Output Type:Npn/Spst-No/Spst-Nc; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUBLBNCNM12