Telemecanique XS9E11RPBL01M12
Inductive Proximity Sensor , Xs Series, Rotational Monitoring Sensor
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet5 페이지3년 전
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
설명
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 10MM, 24V; Sensing Range Max: 10mm; Thread Size - Metric: -; Sensor Output: PNP; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; Product Range: OsiSense XS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)