Telemecanique XS8E1A1PAL01M12
Proximity Sensor Sz E DC PNP XS8 | Telemecanique Sensors XS8E1A1PAL01M12
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet5 페이지0년 전
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.58%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
설명
INDUCTIVE SENSOR, BLOCK HOUSING, 15MM RANGE NF, PNP NO, 0.15M CABLE TO M12 CONN
Proximity Sensor Inductive NO PNP 1.5cm 12V to 24VDC
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 15MM, 24VDC; Sensing Range Max:15mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP-NO; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 15MM; Sensor Type:Inductive Proximity Sensor; Operating Temperature Max:70°C; Supply Voltage Min:12VDC; Supply Voltage Max:24VDC; Sensor Output Type:3-Wire, PNP, NO; Sensor Case / Package:Module RoHS Compliant: Yes