Telemecanique XS618B4NBM12
Proximity Sensor Inductive NC NPN 1.2cm 12V to 48V
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet5 페이지3년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
설명
INDUCTIVE SENSOR 58VDC 200MA XS | Telemecanique Sensors XS618B4NBM12
inductive sensor XS6 M18 - L72mm - brass - Sn12mm - 12..48VDC - M12
Proximity switch, built-in mounting M18, 1 Form B (N/C), 200 mA, Detection range 12 mm, XS618B4NBM12
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XS618B4NBM12
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 12MM, 48V; Sensing Range Max:12mm; Thread Size - Metric:M18 x 1; Sensor Output:NPN; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes