Telemecanique XS530B1PBM12
Proximity Sensor Inductive NC PNP 1cm 12V to 24V
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
설명
inductive sensor XS5 M30 - L55mm - brass - Sn10mm - 12..24VDC - M12
Schneider PROXIMITY SENSOR 30MM DC PNP XS5
TELEMECANIQUE XS530B1PBM12 Xs530B1Pbm12 Inductive 12-24V-Dc Proximity Switch
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M30, 10 mm Detection, PNP NC, 12 → 48 V dc
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XS530B1PBM12
INDUCTIVE SENSOR 36VDC 200MA XS
Telemecanique Sensors XS530B1PBM12 近接センサ
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 10MM, 24VDC; Sensing Range Max:10mm; Thread Size - Metric:M30; Sensor Output:PNP-NC; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (15-Ja