Telemecanique XS512BLNBM12
Proximity Sensor Inductive NC NPN 2mm 12V to 24V
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지0년 전
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
설명
TELEMECANIQUE SENSORS XS512BLNBM12 Cylindrical Proximity Sensor,12mm,PNP
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 2MM, 48V; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:M12 x 1; Sensor Output:NPN; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes