Telemecanique XS508B1NBM12
Proximity Sensor Inductive NC NPN 1.5mm 12V to 24VDC
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지0년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
설명
inductive sensor XS5 M8 - L45mm - stainless - Sn1.5mm - 12..24VDC - M12
TELEMECANIQUE SENSORS XS508B1NBM12 Inductive Sensor 36Vdc 200Ma Xs