Teledyne Relays SH48R125
High Industrial Performance Solid-State Relay 13A 32VDC DC-IN 125A 510VAC AC-OUT
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지9년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Teledyne RelaysSH48D125
Relay SSR 13mA 32V DC-IN 125A 510V AC-OUT 4-Pin
Teledyne RelaysSH48D95
Relay SSR 13mA 32V DC-IN 95A 510V AC-OUT 4-Pin