TE Connectivity YDTS26F15-19SNV001
Circular Connector MIL-DTL-38999 Plug 19 Position Socket Contact Cable Mount Crimp
Production
데이터시트 및 문서
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Wire Terminal, Plug
Circular connector, 19 pole, crimp connection, straight, YDTS26F15-19SNV001
Conn Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Circular MIL Spec Connector PLUG ASSY
INDUSTRIAL CIRCULAR CONNECTORS;
RS APAC
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP