TE Connectivity W58-XB1A4A-15
TE Connectivity W58 1 Pole Thermal Magnetic Circuit Breaker, 50 V dc, 250 V ac
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet3 페이지15년 전
Datasheet1 페이지16년 전
Datasheet3 페이지18년 전
IHS
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2010-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-15
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Carling TechnologiesCMB-153-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 15A 125VAC to 250VAC
설명
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 15 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Circuit Breaker; 15 A; 250 VAC/50 VDC (Max.); Straight Quick Connect Tab
P and B Push To Reset Only Thermal Circuit Breaker | CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250Vac 2Pin Rohs Compliant: No
Thermal Circuit Breakers Product Highlights: Circuit Breaker W58 Series 1 Poles Actuator Style = Push to Reset Current Rating = 15 A
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 15A; Product Range:W58 Series; Current Rating:15A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50V; Voltage Rating VAC:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V 56F877
W58-XB1A4A-15=W58 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W58-XB1A4A-15 | Internal Number: 1393249-9 | TE Connectivity | Potter & Brumfield