TE Connectivity W57-XB7A4A10-10
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 10 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Future Electronics
element14 APAC
Master Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
3D다운로드
TraceParts
공급망
Introduction Date2008-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
LTB Date2026-02-05
LTD Date2026-02-12
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Carling TechnologiesCTB-B-B-09
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 9A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Sensata / AirpaxATR11-D-X-63-WB-8.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 8A 240VAC/32VDC
Carling TechnologiesCMB-123-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 12A 125VAC to 250VAC
설명
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 10A;; CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 10A; Product Range:W57 Series; Current Rating:10A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Circuit Breaker M
W57-XB7A4A10-10=CKTBKR,THERM,P Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W57-XB7A4A10-10 | Internal Number: 1423675-7 | TE Connectivity