TE Connectivity W23-X1A1G-7.50
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 7.5 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Farnell
Master Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.67%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2009-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
EatonKD1-8
CIRCUIT BREAKER THERMAL PUSH CUR-RTG 8A PANEL 1 POLE VOL-RTG 250/50 VAC/VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-08
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 8A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Carling TechnologiesCTB-B-B-09
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 9A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
EatonKD1-9
CIRCUIT BREAKER THERMAL PUSH CUR-RTG 9A PANEL 1 POLE VOL-RTG 250/50 VAC/VDC
Sensata / AirpaxAPL1-1-61-752
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 1Pole 7.5A
Sensata / AirpaxAPL1-1REC4-60-702
APL1-1REC4-60-702 /POLE # 1 /PROD FAMILY: 0204
Sensata / AirpaxATR11-D-X-63-WB-8.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 8A 240VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-07
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 7A; 125VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-073-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 7A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-063-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 6A 250VAC/32VDC
설명
Circuit Breaker;Therm;Push/Pull;Cur-Rtg 7.5A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 250/50VAC/VDC
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 7.5A; Product Range:W23 Series; Current Rating:7.5A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50VDC; Voltage Rating VAC:240VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel; Operating Voltage:250V
W23-X1A1G-7.50=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-7.50 | Internal Number: 7-1393246-7 | TE Connectivity | Potter & Brumfield