TE Connectivity W23-X1A1G-15
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 15 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet4 페이지7년 전
Datasheet4 페이지8년 전
Farnell
Master Electronics
TE Connectivity
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
Carling TechnologiesCMB-163-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 16A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
설명
Circuit Breaker Thermal 15A 240 V AC 50 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount
Circuit Breaker Thermal Over Current 1Pole 15A 240VAC/50VDC 2-Pin
Circuit Breaker, W2 Series, 15A, 1 Pole, 240V AC, 1kA at 120V AC/50V DC
THERMAL CIRCUIT BREAKER, 1P, 15A; Product Range:-; Current Rating:15A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating V DC:50VDC; Voltage Rating VAC:250VAC; Circuit Breaker Mounting:Panel; Approval Bodies:CSA; Approval Category:UL
W23-X1A1G-15=W23/W31- Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-15 | Internal Number: 6-1393246-6 | TE Connectivity | Potter & Brumfield