TE Connectivity W23-X1A1G-10
Circuit Breaker, Thermal, Push / Pull, Panel, Series Trip, 10 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
Datasheet4 페이지1년 전
element14 APAC
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+18.99%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 12A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCMB-123-11C3N-B-A
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 12A 125VAC to 250VAC
Carling TechnologiesCLB-133-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 13A 250VAC/32VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-Y-63-WB-12.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC/32VDC
Sensata / AirpaxATR11-D-X-63-WB-8.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 8A 240VAC/32VDC
EatonKD1-12
Circuit Breaker Thermal Push Cur-Rtg 12A Panel 1 Pole Vol-Rtg 250/50 VAC/VDC
Sensata / AirpaxUPG6-1-72-103-01
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 10A
Carling TechnologiesCTB-B-B-10
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 10A; 125VAC/50VDC
설명
Circuit Breaker;Therm;Push/Pull;Cur-Rtg 10A;Panel;1 Pole;Vol-Rtg 250/50VAC/VDC
Circuit Breaker Thermal 10A 240 V AC 50 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount
Circuit Breaker, W2 Series, 10A, 1 Pole, 240V AC, 1kA at 120V AC/50V DC
Thermal Circuit Breaker, 1P, 10A; Product Range:W23 Series; Current Rating:10A; No. Of Poles:1 Pole; Voltage Rating V Dc:50Vdc; Voltage Rating Vac:250Vac; Circuit Breaker Mounting:Panel; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019); Approval Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W23-X1A1G-10...
W23-X1A1G-10=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Black Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Black | Circuit Breaker | Part Number: W23-X1A1G-10 | Internal Number: 6-1393246-5 | TE Connectivity | Potter & Brumfield