TE Connectivity TXM-418-LR
LR Series 3.6 V 3.4 mA 10 000 bps Surface Mount RF Transmitter Module
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TE Connectivity
Technical Drawing2 페이지2년 전
Datasheet17 페이지2년 전
Sager Electronics
Factory Futures
Future Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+152%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2008-02-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
관련 부품
MicrochipMICRF620Z TR
433MHz ISM Band Transceiver Module
설명
-4dBm~4dBm 8.5mA ASK,OOK 3.6V 10Kbps Serial 5.2mA 2.1V SMD 12.7mm*9.14mm*3.81mm
418MHz LR Series Radio Only Transparent OOK Transmitter
Module LR 418MHz AM OOK TX XMTR
TXM-418-LR, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
RF TX IC ASK/OOK 418MHZ 8SMD MOD