TE Connectivity TE600B1R5J
Res Wirewound 1.5 Ohm 5% 600W ±440ppm/C Mullite RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount Box/Loose
IHS
Datasheet4 페이지1년 전
TE Connectivity
Master Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.51%