TE Connectivity T9AP1D52-36-01
Electromechanical Relay 36VDC 30A SPST-NO (50.29x27.43x27.94)mm Flange Power Relay
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지12년 전
Datasheet4 페이지13년 전
Master Electronics
Newark
Farnell
element14
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
TE ConnectivityT9AS1D22-48
Electromechanical Relay 48VDC 2.304KOhm 30A SPST-NO (32.51x27.43x27.94)mm THT Industrial Relay
TE ConnectivityT9AS1D12-22
Power Relay SPST-NO 277VAC 22VDC PC Pin Through Hole Box/Tray