TE Connectivity T4171120008-001
Circular Metric Connectors M12 A-code 0.2m Wire 8P Rear MNT Female
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지1년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
TE Connectivity
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.52%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2018-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
설명
SENSOR CORD, 8P M12 RCPT-FREE END, 7.9"; Connector Type A:M12 Receptacle; Connector Type B:Free End; No. of Positions:8 Positions; Cable Length - Metric:200mm; Cable Length - Imperial:7.9"; Product Range:T417 Series RoHS Compliant: Yes