TE Connectivity S9025PRRTN
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
IHS
Datasheet3 페이지1년 전
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.19%
공급망
Introduction Date2022-09-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
설명
Antennas Panel, RHCP, fixed, RTN M | Laird External Antennas S9025PRRTN
RFID ANTENNA, 928MHZ, 5.5DBI, 10W ROHS COMPLIANT: YES
Panel,RHCP,fixed,RTNM 902-928MHz,5dBiC,f
Antenna Panel 5.5dBi Gain 928MHz