TE Connectivity RT8122-20-3M0
Common Mode Choke, 300VAC, 2-LINE, 20A, 3MH, Horizontal, Rt Series
IHS
Datasheet9 페이지0년 전
Master Electronics
element14 APAC
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+22.01%
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2017-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Common Mode Chokes / Filters 20A 3mH 2-Wire Horz PCB Mounting
Choke, Common Mode, 3 mH, 20 A
COMMON MODE CHOKE 3MH 20A 2LN TH
RT8122-20-3M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RT8122-20-3M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 20 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 20 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8122-20-3M0 | Internal Number: 816960-SF | RT8122-20-3M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 20 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 20 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8122-20-3M0 | Schaffner