TE Connectivity RT8122-12-5M0
Common Mode Choke, 300VAC, 2-LINE, 12A, 5MH, Horizontal, Rt Series
IHS
Datasheet9 페이지0년 전
JRH Electronics
element14 APAC
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+82.08%
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2017-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Common Mode Chokes Dual 5000uH 100kHz 12A 0.014Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes / Filters 12A 5mH 2-Wire Horz PCB Mounting
Choke, Common Mode, 5 mH, 12 A
RT8122-12-5M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RT8122-12-5M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 12 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 12 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8122-12-5M0 | Internal Number: 816958-SF | RT8122-12-5M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 12 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 12 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8122-12-5M0 | Schaffner