TE Connectivity RP73PF2A11KBTDF
Res Thin Film 0805 11K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet4 페이지1년 전
Electro Sonic
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-29
관련 부품
TE Connectivity / AMP1-2176093-2
Res Thin Film 0805 12.1K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 12100ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 10500ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 11800ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
설명
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 11000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Surface Mount Thin Film Resistor, Rp73 Series, 11 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity RP73PF2A11KBTDF
RP 2A 0.25W 11K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 11K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 11K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF2A11KBTDF | Internal Number: 1625868-1 | TE Connectivity | Holsworthy
RES, 11K, 0.1%, 0.25W, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 11kohm; Product Range: RP73 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 25ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Resistor Mounting: Surface Mount Device