TE Connectivity RN116-1.5-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.5A 0.148Ohm DCR Thru-Hole
IHS
Datasheet9 페이지0년 전
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.87%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
TE ConnectivityRN216-1.5-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 10mH 148mOhm Vertical Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
TE ConnectivityRN214-1.5-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 6.8mH 123mOhm Vertical Choke