TE Connectivity RGP0207CHJ15M
RES, 15M, 0.25W, 750V, AXIAL; Available until stocks are exhausted Alternative available
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet6 페이지12년 전
element14 APAC
IHS
TE Connectivity
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.97%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2003-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
관련 부품
TE Connectivity3-1625876-8
Through Hole Carbon Composition Resistor, Cbt Series, 15 Mohm, 500 Mw, - 5%, 350 V
Stackpole ElectronicsRC12JT16M0
Axial FIXED RESISTOR RC 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 16MOhm ±5%
Stackpole ElectronicsRC12JB16M0
Stackpole ElectronicsRNV14FAL15M0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15000000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Axial FIXED RESISTOR RGP Neohm 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 15MOhm ±350ppm/C
Res Metal Glaze 15M Ohm 5% 1/4W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Special Order: RGP0207CH 5% 15M Resistance Value: 15M Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 0207 Through-Hole Resistor | 15M Ω Thick Film High Value/High Voltage Resistor 5 % | Part Number: RGP0207CHJ15M | Internal Number: 1623708-3 | TE Connectivity | NEOHM