TE Connectivity RD8147-16-3M0
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 16A 3mH/path CURRENT-COMPENSATED
NRND
가격 및 재고
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.51%
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
TE ConnectivityRD6127-16-3M0
Common Mode Filters / Chokes CHOKE 16A 3mH/path CURRENT-COMPENSATED
TE ConnectivityRB8522-16-3M0
COMMON MODE CHOKE, 3001 UH, LEADED INDUCTOR, 16A IDC, 8.4MOHMS, RB SERIES
TE ConnectivityRD7137-16-2M8
Common Mode Filters / Chokes CHOKE 16A 2.8mH/path CURRENT-COMPENSATED
Common Mode Chokes Dual 3.3mH 10kHz 12A 12mOhm DCR Thru-Hole Box
3.3 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 12A DCR 8.4mOhm (Typ)
설명
COMMON MODE CHOKE, 4 MH, -30 - +50%, 16A IDC, 9.25MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 4-Phase, 16A, 3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD8147-16-3M0
Choke, Common Mode, 3 mH, 16 A
RD High Current Common Mode 600VAC/850VDC 4-phas