TE Connectivity RD7137-25-1M3
Common Mode Chokes Triple 1300uH 1kHz 25A 0.00445Ohm DCR Thru-Hole
NRND
가격 및 재고
Datasheet5 페이지0년 전
Master Electronics
JRH Electronics
3개월간의 트렌드:
+7.94%
관련 부품
API DelevanCM9900-125
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.88A, 4 Pin(s)
설명
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 25A 1.3mH/path CURRENT-COMPENSATED
CURRENT COMPENSATED CHOKE, 1301 UH, -30 - +50%, 25A IDC, 4.45MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 25A, 1.3Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD7137-25-1M3
Choke, Common Mode, 1.3 mH, 25 A